• Loģistikas uzņēmums, kas sniedz savus pasūtījumus ātrāk

  • Loģistikas uzņēmums, kas sniedz savus pasūtījumus ātrāk

  • Loģistikas uzņēmums, kas sniedz savus pasūtījumus ātrāk

Līniju pārstāvniecības

Transocean pārstāv sekojošas kuģniecības līnijas: NYK Line, NYK Ro-RO, NYK Logistics, Atlantic Container Cargo. Šeit Jūs varat apmeklēt šo uzņēmumu oficiālās interneta lapas, noklikšķinot uz zemāk redzamajiem logotipiem.

Pakalpojumi

Transocean uzņēmums tika dibināts 1993. gada 12. februārī , lai apkalpotu eksporta un importa tirgus, ne tikai Igaunijā, bet arī tās kaimiņu valstīs Latvijā un Lietuvā. Transocean ir ieguvis tiesības pārstāvēt starptautiski pazīstamas un uzticamas dziļjūras kuģniecības līnijas – Ocean Network Express (ONE Line) un ACL Atlantic Container Line.

Transocean personāls ir ļoti pieredzējis un profesionāli augsti kvalificēts. Zināšanu līmenis tiek pastāvīgi attīstīts un papildināts, pateicoties regulāri rīkotajiem apmācības kursiem un semināriem, kurus organizē pats uzņēmums vai to pārstāvētās līnijas.

Sūtīt mums cenas pieprasījums

Aizpildiet šādā īsā formā, un mūsu speciālists sazināsies ar Jums, cik ātri vien iespējams, parasti 2 darba dienu laikā. Lūdzu, aizpildiet visus nepieciešamos laukus, kas atzīmēti ar (*)