Par Transocean

Transocean uzņēmums tika nodibināts 1993. gada 12. februārī , lai apkalpotu eksporta un importa tirgus, ne tikai Igaunijā, bet arī tās kaimiņu valstīs, Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Krievijā un NVS valstīs. Transocean ir ieguvis tiesības pārstāvēt starptautiski pazīstamas un uzticamas dziļjūras kuģniecības līnijas ACL Atlantic Container Line un NYK Nippon Yusen Kaisha.

Transocean tādejādi var piedāvāt konkurētspējīgu un drošu jūras kravu transportu uz daudziem pasaules reģioniem, piemēram, Austrumu un Rietumu krastu Ziemeļamerikā, Dienvidaustrumāziju, Arābu valstīm, Tālajiem Austrumiem un daudziem citiem pasaules punktiem. Pie tam, apliecinot mūsu augsto kvalifikāciju, Transocean arī nodrošina aģentēšanas pakalpojumus ASV flotes karakuģiem.

Kāpēc izvēlēties Transocean?

Klientu prasības, kā arī kuģniecības līniju piedāvātā pārvadājumu kvalitāte, ir ievērojami augusi. Transocean vienmēr ir izvēlējies pārstāvēt tikai tādas kuģniecības līnijas, kuru tehniskās un pakalpojumu kvalitātes īpašības ir uzticamas un mūsdienīgas, tādējādi tās var piedāvāt klientiem, eksportētājiem un importētājiem, kā augstākās kvalitātes transporta pakalpojumus.

Transocean personāls ir ļoti pieredzējis un profesionāli augsti kvalificēts. Zināšanu līmenis tiek pastāvīgi attīstīts un papildināts, pateicoties regulāri rīkotajiem apmācības kursiem un semināriem, kurus organizē pats uzņēmums vai to pārstāvētās līnijas.

Transocean Latvia SIA
Tel: +371 67 381 522
Fakss: +371 67 381 523
transocean@transocean.lv